PYTANIA I ODPOWIEDZI

Autogotówka udziela pozabankowych pożyczek pod zastaw samochodu. Nie jest to kredyt na zakup samochodu tylko gotówka pod jego zabezpieczenie.

Dzięki nam można otrzymać szybką pożyczkę pozabankową liczoną w tysiącach a nie setkach złotych jak w przypadku pozabankowych pożyczek bez zabezpieczenia.

Tak. W czasie spłaty pożyczki można użytkować samochód tak jak do tej pory.

Tak. Ponieważ przez cały czas samochód pozostaje Twoją własnością. Nie musisz go przerejestrowywać na pożyczkodawcę ani dopisywać go jako współwłaściciela.

Jeśli masz samochód wolny od obciążeń finansowych, zajęć komorniczych lub innych praw osób trzecich zadzwoń i podaj swoje dane oraz dane pojazdu z dowodu rejestracyjnego. Po sprawdzeniu oddzwonimy z decyzją i możesz podjechać do przedstawiciela najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Decyzja o przyznaniu pożyczki może zapaść nawet w ciągu 15 minut; zwykle nie trwa to dłużej niż godzinę, jeśli informacja o samochodzie i właścicielu dotrze do nas w dzień roboczy przed 15.00.

Wypłata następuje od ręki po przyjeździe do przedstawiciela. Po weryfikacji dokumentów własnościowych i ocenie samochodu podpisujemy umowę i dostajesz gotówkę. Całość na miejscu nie powinna trwać dłużej niż 10 minut.

Adresem rejestrowym jest Warszawa Al. Solidarności 147 lok. 33. Przy czym nie jest to punkt obsługi klienta tylko siedziba. Warunki pożyczki ustalamy telefonicznie, a umowa i wypłata załatwiana jest u wybranego przedstawiciela.

Cały dzień. Nie ma limitów. Możesz dzwonić o dowolnej porze. Jeśli jest zbyt późno lub wcześnie telefon będzie po prostu wyłączony i ktoś oddzwoni do Ciebie jak tylko to będzie możliwe.

Pożyczka udzielana jest wyłącznie pełnemu właścicielowi samochodu. Samochód nie może być w kredycie, leasingu i nie może być obciążony innymi tytułami prawnymi np. zastawem lub zajęciem.

Podstawowe znaczenie ma stan techniczny pojazdu i jego wartość.

Pożyczki bez zabezpieczenia dla klientów, którzy nie korzystają z kredytów bankowych opiewają na niskie kwoty. Autogotówka udziela pożyczki kierując się w pierwszej kolejności wartością zabezpieczenia.

Do 50% wartości pojazdu. W indywidualnych przypadkach nieco więcej.

Dokument tożsamości, dowód rejestracyjny, kartę pojazdu i polisę OC oraz dodatkowy dokument potwierdzający adres zamieszkania np. rachunek za media bądź dokument potwierdzający dochód dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

W przypadku uporczywego uchylania się od płatności, albo braku możliwości kontaktu sposobami wskazanymi przez pożyczkobiorcę (podany numer telefonu, adres do korespondencji) możemy podjąć dozwolone przepisami prawa kroki zmierzające do wydania tytułu egzekucyjnego.

Pożyczkę można otrzymać nawet, jeśli posiadacz samochodu nie ma polisy AC. Warunkiem jest obowiązkowe ubezpieczenie OC i aktualne badania techniczne.

Formularz Kontaktowy